(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...
Все семинары ...
(полный план-график)

 : загальний по сайтуКурсы валют на PROext

Автоматично з Дт-Кт № 15 (14.4.2003)
Не «1С»-ОМ єдиним

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

"В "Акцента" постійно розвивається "Комплекс повноцінності"

Ми придбали програму у квітні 2002 року. Нас влаштовувала наявна настройка, в яку увійшло все найкраще з уже впроваджених проектів. Наше колись зовсім невелике підприємство згодом обросло філіями. Організація торгівлі, крім прибутку, дала можливість постійного контакту менеджера-креативника 1 зі споживачем. "Акцент-Комплекс" дозволив автоматизувати управління всіма виробничими процесами нашого підприємства, оптимізувати роботу на всіх ділянках бухгалтерського, управлінського і податкового обліку, включаючи звітність.


1 Креатив - розробка рекламних ідей і концепцій.

Усе було гаразд, поки наприкінці лютого 2003 року не надійшла пропозиція про співпрацю від нашого європейського партнера, зацікавленого у виробничих і торгових можливостях фірми. Освоєна в компанії настройка "Акцент-Комплекс" не дозволяла вирішити завдання, поставлені колективом управлінців на нараді:

- провести бюджетування операції, яке б базувалося на показниках діяльності минулих періодів;

- оптимізувати наявні транспортні і складські товаропотоки з очікуваними.

Але так видалося тільки на перший погляд. Системний адміністратор, який забезпечує працездатність програми і не був запрошений на планерку, відразу ж після неї повідомив про наявність у нас чергових оновлень, переданих фірмою "імпакт-центр" за допомогою автоматичного розсилання. Виявилося, що розробники, створюючи кожен новий проект, регулярно оновлюють проданий раніше продукт.

Оновлення здивували своєю актуальністю. Ось набір документів і шаблонів для ковзаючого бюджетного планування, яке дозволить уникнути ситуацій, коли планова витрата перевищуватиме стан розрахункового рахунка. Є й облік витрат, і аналіз їх впливу на фінансове прогнозування. Розробник явно йде в ногу з часом, пропонуючи користувачеві вибрати між традиційним "витратним" підходом до формування собівартості і ринковим методом визначення беззбитковості, коли витрати планові підприємства окуповуються не за рахунок додавання до них норми прибутку, а за рахунок інтенсифікації діяльності підприємства.

Стратегія бюджетування, закладена в програму, дозволяє:

- визначати прибутковість (збитковість) бізнесу загалом або напряму діяльності;

- контролювати недостачу (надлишок) коштів і співвідношення власного і позичкового капіталу;

- створити матрицю відповідальності і грошових потоків за підрозділами, що дозволить пов’язати кінцевий результат з оплатою праці;

- прорахувати імовірність ризиків.

і все це з урахуванням статистики минулих періодів. Мало того - виявилося, що всі ці дані можна вивантажити в настройку "Акцент-Аналітик", що має величезні можливості в галузі аналізу і прогнозування. Блок новин про можливості реалізації в настройці транспортної і складської логістики був доповнений обліком витрат на вантажний і легковий транспорт, а також новими варіантами обліку транспортно-заготівельних витрат. Приємно здивувало те, що 50% витрат на ПММ для легкових автомобілів автоматично відносяться на валові витрати. Що ж, дуже оперативно!

Напевно, тільки сьогодні ми по-справжньому оцінили можливості продукції фірми "імпакт-центр". Ось що значить працювати по-європейському! А ціни? Ціни наші. Так, настройка "Акцент-Комплекс" обійдеться в 3600 гривень, що всього в півтори рази вище за ціну базової платформи. А всі оновлення розсилаються безплатно. Причому користувач сам визначає, які чергові оновлення інтегрувати в програму, а які ні. Можлива індивідуальна доробка за бажанням замовника (за окрему плату). Її результат, якщо він актуальний, збагачує всіх користувачів.

Тепер важко уявити, щоб менеджери нашої компанії приймали рішення без системного адміністратора: адже без повної команди прийняття комплексних рішень може призвести до так само комплексних помилок.

Там, де акценти розставлені правильно, завдання ставляться і вирішуються комплексно. Отож не комплексуйте, дзвоніть професіоналам телефонами:

(044) 238-92-26, (062) 337-65-18.Наступна стаття:  На початок статті Форма №8-ДР в системі "Бест-Звіт плюс" Частковий перегляд статті (тільки початок)
Не «1С»-ОМ єдиним
Перед створенням форми №8-ДР упевніться, що Реєстр співробітників заповнений 1 . Для створення форми треба викликати режим Створення документа, вибрати розділ Податкова інспекція, групу бланків інше, встановити період ...Квартал (подвійне натиснення лівою

В рубриці: 


Як уникнути фінансових проблем у будівництві Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 11 (12.3.2012) :: Не «1С»-ОМ єдиним
За допомогою тандема «1С:Бухгалтерія для України» та кошторисного програмного комплексу АВК...

Звіт, що включає все Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 42 (17.10.2011) :: Не «1С»-ОМ єдиним
Модуль консолідації у системі управління «Парус-Підприємство»...

0.009606