(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...

Все семинары ...
(полный план-график)

 : загальний по сайтуКурсы валют на PROext

Автоматично з Дт-Кт № 43 (27.10.2003)
Не «1С»-ОМ єдиним

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Вибираємо програму автоматизації обліку Інструкція для покупця

Будь-який програмний продукт має свої недоліки і переваги. Як вибрати програму, яка б відповідала більшості ваших вимог і побажань?

Чудова "шістка"

Для кращої орієнтації між десятками пропозицій бухгалтерських програм відзначимо найважливіші для бухгалтера критерії вибору майбутньої покупки. Ось алгоритм прийняття бухгалтером рішення при покупці програми автоматизації обліку.

Ім’я. Гарне ім’я неможливо створити за один день. Тому краще зупинити свій вибір на відомій програмі, хорошою ознакою якої є тривала присутність на ринку ПЗ.

Ціна. Це один з найважливіших пунктів при купівлі. Не шкода грошей саме на свій обсяг роботи, але не більше. Одна лиш думка про можливу переплату може змусити відмовитися від купівлі.

Якість. Ну от, ви зважилися, перебороли себе і виділили "кровні" на купівлю. Але занепокоєння не минає, адже хочеться взяти програму надійну і довговічну.

Приступність. Ви, звичайно, хочете мати зрозумілу і просту в користуванні програму. Щоб її вигляд на моніторі не нагадував загадковий пульт керування літаком.

Сервіс. Ви вже вирішили щодо чотирьох критеріїв? Та цього мало. Турбують питання: а чи не залишить нас продавець наодинці з нашими проблемами? навіщо ми йому тепер?

Обсяг роботи. Бухгалтерам малих і середніх фірм рекомендація проста - купуйте найдешевші версії і розслабтеся. У представників великих фірм і проблеми великі. Їх турбують і величезні обсяги вкладеної інформації, і десятки відділень, і звірення, і консолідовані звіти. І багато інших завдань, неможливість вирішувати які в купленій програмі може гарантувати бухгалтеру інфаркт.

Що ринок нам готує

Ринок бухгалтерських програм, на відміну від продовольчого, ми не можемо побачити. Щоправда, знавці скажуть: є такий ринок - це виставки ПЗ. Так, вони відбуваються, але беруть участь у них переважно самі виробники, а більшість потенційних покупців про них узагалі не знає.

Друга характерна відмінність ринку бухгалтерських програм від інших - неможливість швидко оцінити продукт. У супермаркеті ми швидко знаходимо потрібний товар. Бухгалтеру-покупцеві складніше зробити вибір. Так, він може побачити програму, прочитати основні відомості про неї, але для остаточної оцінки цього недостатньо.

Для полегшення вибору програми й об’єктивнішої її оцінки відкинемо екстремальні варіанти. Не будемо оцінювати невідомі фірми і їхні програми (є ризик "нарватися" на фірму-одноденку), а також фірми з непомірно помітною рекламою (може виникнути підозра, що власники, кинувши значні кошти на рекламу, можуть "забути" про якість продукту). І пам’ятатимемо - добра якість не буває дешева.

Описаним критеріям повною мірою відповідає бухгалтерська програма "Акцент", розробником якої є донецька фірма "Імпакт".

ОБЛАСТІ, ЯКІ ОХОПЛЮЄ РОДИНА ПРОГРАМ "АКЦЕНТ"

Відповідають прийняттю оптимального рішення при купівлі програми з погляду обсягу інформації й орієнтації при виборі сервера

Програма "Акцент" існує в трьох редакціях, що мають однаковий вигляд і функціональність і відрізняються тільки продуктивністю:

1) DAO - молодша редакція (працює з базами даних Access);

2) MSDE - середня редакція (SQL-сервер з обмеженими можливостями);

3) SQL - старша редакція (повноцінний SQL-сервер без обмежень).

Резюме

Без сумніву, гроші, виділені бухгалтером на купівлю добротного ПЗ, будуть найкращою інвестицією в майбутнє фірми на її шляху до успіхів. Якщо спроектувати критерії вибору оптимальної бухгалтерської програми на "Акцент", то стане зрозуміло, чому понад 6000 підприємств найрізноманітніших напрямків уже купили "Акцент" і успішно працюють з ним. Подивіться таблицю і проаналізуйте самі. Сподіваємося, що вона допоможе вам правильно зорієнтуватися під час купівлі програми.

Одержати демо-версію програми ви можете, стягнувши її з фірмового сайта www.accent7.com, де, до речі, можна ознайомитися і з цінами на продукти "Імпакту". А вони, на відміну від якості, не вищі, ніж у конкурентів.


Шість причин, чому бухгалтер вибирає програму "Акцент"

1. ІМ’Я. На ринку програмного забезпечення "Акцент" має вже 7-річну традицію. Погодьтеся - чимало. Представництва фірми і дилерів можна знайти у всіх регіонах України. Купивши програму й одержавши на неї ліцензію, покупець автоматично потрапляє під правовий захист (назва програми "Акцент" захищена Свідоцтвом №7714 Держдепартаменту інтелектуальної власності України). Крім того, десятки найбільших вузів країни включили курс з вивчення "Акценту" у свої обов’язкові програми.

2. ЦІНА. Для початкуючих і малих фірм підійде базова версія, розрахована на одного бухгалтера, ціна за яку встановлена в межах 600 - 1000 грн. У програмі є все для успішного ведення бухгалтерського і податкового обліку. У комплект входять 4 книги з відповідями на будь-які запитання. Для тих, хто не має досвіду роботи, у фірми є ціла мережа навчальних центрів.

Для середніх і великих спеціалізованих фірм практично немає обмежень ні за кількістю вкладеної інформації (десятки мільйонів позицій), ні за кількістю робочих місць. Пропонуються програми як широкого профілю (торгівля, виробництво, сфера послуг, сільське господарство, транспорт, страхові компанії, бюджетні установи), так і вузькоспеціалізовані продукти (АЗС, меблі, авіаперевезення, продаж автомобілів, кафе, магазин, комп’ютерний салон). До того ж усі продукти родини "Акцент" регулярно тестуються аудиторською фірмою і цілком відповідають чинному законодавству.

3. ЯКІСТЬ. Об’єктивні ознаки якості - наявність Свідоцтва Держдепартаменту інтелектуальної власності України, переможних дипломів, медалей і т. д. за участь у вітчизняних і міжнародних виставках. Немаловажний фактор - зростання обсягів продажів програм і кількості працівників на фірмі. "Імпакт" є лідером серед вітчизняних розробників програмного забезпечення для бухгалтерського обліку і керування бізнесом на ринку України.

4. ПРИСТУПНІСТЬ. Найбільш безпроблемний критерій для "Акценту". Жодна програма не може зрівнятися з ним у простоті, доступності і зручності в роботі. Це не треба доводити: досить одного погляду на програму. Розвиваючи цей напрям, фірма "Імпакт" випустила на ринок новинку - "Акцент-старт". Купивши її, бухгалтер може почати працювати відразу, без будь-яких консультацій. Досить просто вміти друкувати текст, як на друкарській машинці. "Акцент-старт" має рекордно низьку ціну - 600 грн. Є над чим замислитися!

5. СЕРВІС. За довгі роки роботи з клієнтами фірма "Імпакт" довела систему сервісного обслуговування клієнтів до високого рівня. Усе продумано до дрібниць. До послуг клієнтів багатоканальний телефон підтримки. Замовники мають можливість оновлювати свої версії через Інтернет. За великими замовниками закріплені постійні співробітники. Фірма "Імпакт" регулярно проводить семінари для дилерів і користувачів програми "Акцент".

6. ОБСЯГ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО ОБРОБЛЯЄТЬСЯ. Вище вже є відповідь на запитання для малих фірм. Можна тільки повторити: купуйте базові і стартові версії "Акценту" - це, без сумніву, кращий вибір. Для представників середніх і великих фірм наочним посібником для вибору стане графік на с. 8. Не полінуйтеся подивитися. Це заощадить ваші гроші і час, що вже чимало.


Новини-Новости-News

Зростає зацікавлення MS Office System 2003

За результатами опитування, яке проводили дослідники компанії IT Week, близько половини опитаних компаній готові використовувати новий офісний пакет, що вийшов у жовтні. Передусім у ньому приваблює підтримка формату XML, що дає великі можливості з керування документообігом, посилена система безпеки, обновлена програма Outlook, а також вища інтеграція MS Office з ПЗ для керування проектами Offіce Project 2003 і Project Server.

Іноземна мова за 3 тижні

Нескладна комп’ютерна гра Phono­mena допоможе надзвичайно швидко розвинути в дитини навички сприйняття мови на слух. Мета гри полягає в правильному виборі слова, в якому вживається певна фонема, з кількох варіантів. Діти, які брали участь в експерименті, займаючись з Phonomena 3 дні на тиждень протягом трьох тижнів, одержали такі ж навички сприйняття мови, які зазвичай мають 12-річні підлітки.

1С:Сумісно

Сертифікат "Совместимо! Система программ "1С:Предприятие" одержав програмний продукт "Конфігурація "Керування продажами і роботою з клієнтами" для України (доповнення до типових українських конфігурацій)", який розробило і тиражує ТзОВ "Конто". Програма призначена для автоматизації процесу взаємодії з клієнтами, оптимізації управління у сфері продажів, маркетингу, обслуговування клієнтів. Конфігурація дозволяє вести бухгалтерський, торговий, складський, кадровий облік, розрахунок зарплати і відображати процеси взаємодії з клієнтами в одній базі даних

Наступна стаття:  На початок статті «Бест-Звіт» рахує зарплату Частковий перегляд статті (тільки початок)
Не «1С»-ОМ єдиним
На родовження розвитку лінійки програмних продуктів компанії "Бест-Звіт" випущена програма "Бест-Зарплата", призначена для автоматизації обліку праці і заробітної плати на малих і середніх підприємствах....

В рубриці: 


Як уникнути фінансових проблем у будівництві Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 11 (12.3.2012) :: Не «1С»-ОМ єдиним
За допомогою тандема «1С:Бухгалтерія для України» та кошторисного програмного комплексу АВК...

Звіт, що включає все Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 42 (17.10.2011) :: Не «1С»-ОМ єдиним
Модуль консолідації у системі управління «Парус-Підприємство»...

0.006784