(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...

Все семинары ...
(полный план-график)

 : загальний по сайтуКурсы валют на PROext

Автоматично з Дт-Кт № 51-52 (22.12.2003)
Не «1С»-ОМ єдиним

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Бухгалтерія - це просто. Програма «Iнфо-Бухгалтер»

Перший робочий день - і перше знайомство з бухгалтерською програмою. З власного досвіду знаю, як складно освоювати щось нове. Як правило, бухгалтер завжди залишається сам на сам зі своїми проблемами. І тоді починається пошук відповідей у "бувалих" знайомих, фахівців фірми, на тематичних форумах. З програмою "Інфо-Бухгалтер" стати справжнім бухгалтером набагато простіше.

Відразу працювати, а не повільно учитися

Програма "Інфо-Бухгалтер" орієнтована на користувача, зовсім не знайомого з комп’ютером. Вести на підприємстві з її допомогою облік зможе і бухгалтер, який досі ніколи не працював з комп’ютером.

"Інфо-Бухгалтер" - це саме та програма, про яку можна сказати "сідай і працюй". Хороша аналогія з технологією Plug and Play ("увімкни і грай").

Отож користувач цієї програми може відразу почати працювати бухгалтером, а не вчитися. Бухгалтеру досить ввести господарські операції - все решта програма зробить сама!

Головне - журнал операцій

"Інфо-Бухгалтер" не відкрив Америки, стверджуючи, що журнал господарських операцій - основне джерело інформації для одержання звітів і документів. Як і в будь-якій іншій програмі, він існує і його треба заповнювати. Тільки-от річ у тім, наскільки це просто і зручно для користувача. Хотілося б уникнути шаблонних фраз, але в цьому випадку вираз "інтуїтивно зрозумілий інтерфейс" пасує якнайкраще. Журнал без зайвих прикрас, але зате все в ньому на своїх місцях. Для тих, хто геть слабкий у бухгалтерії, є каталог типових операцій. Вибравши потрібну з поданого списку, можна вставити її в журнал з автоматичним генеруванням проведень. А можна створити свою унікальну типову операцію для автоматизації обліку часто повторюваних операцій.

У журнал заносяться в хронологічній послідовності всі господарські операції та проведення, що їм відповідають. Операції автоматично сортуються за датою реєстрації. Для кожної господарської операції, крім дати, можна задати номер робочого місця і документа, зміст і список проведень (до речі, їх кількість в одній операції не обмежена).

У програмі "Інфо-Бухгалтер" можна вести кілька журналів для одного підприємства. Кожен з журналів може відображати фінансову діяльність підприємства за різні календарні періоди. Це дозволяє забезпечувати мобільність даних (можна переносити інформацію про діяльність підприємства за допомогою однієї дискети) і надійніше зберігання бази.

Для одержання аналітичних даних за довші періоди, ніж період журналу, можна об’єднати кілька журналів в один (меню Файлы/Объединить с...).

Ну а для формування журналу госпоперацій і підготовки звітних і первинних документів основною структурою даних є План рахунків. До будь-якого рахунка можна задати до дев’яти рівнів субрахунків (саме рівнів, а не самих субрахунків!). Для збереження цілісності бази даних План рахунків завантажується, зберігається і видаляється разом з журналом господарських операцій.

У Плані рахунків можна встановити ознаку Аналитика, що дозволить "прив’язати" до певного рахунка гілку аналітичних рахунків (як правило, позабалансових).

Обличчя підприємства

Довідники - саме вони визначають структуру й особливості підприємства. Модулі довідників дозволяють записувати в них достатню кількість інформації. Редагування полів довідника і створення нових рядків буде зрозумілим навіть новачкові, а якщо виникнуть запитання, правильно зорієнтуватися допоможе інтерактивна підказка.

При редагуванні полів довідника можна, не закриваючи вікна, швидко переходити до іншого рядка в довіднику. Начебто дрібничка, та завдяки цьому працювати стає набагато зручніше і швидше.

Бланки і звітність

Формування документів - один з найважливіших етапів роботи бухгалтера. "Інфо-Бухгалтер" подбав про це. Відкрийте меню Документы/Заполнение. У 17 розділах подані понад 180 бланків, документів і звітів. Вибравши необхідний розділ і документ у ньому, ви зможете сформувати і роздрукувати готовий документ. Заповнення будь-якого бланка відбувається в три етапи:

1) ручне введення даних (якщо поля введення наявні);

2) автоматична обробка бланка з формуванням і записом господарської операції (якщо це передбачено в документі);

3) автоматичне заповнення полів висновку за результатами розрахунку формульного розділу.

Заповнений документ можна зберегти в архіві. Для звітів і деяких документів можливе повністю автоматичне заповнення. Будь-який звіт можна переглянути і вивести на друк.

Звіти можуть бути настроєні на автоперерахунок, тобто при внесенні змін у журнал господарських операцій, вихідні залишки або план рахунків усі відкриті звіти автоматично перераховуються.

Контролюй свій бізнес

Бухгалтерські дані, структуровані певним чином, дають найважливішу інформацію для контролю над діяльністю підприємства і прийняття управлінських рішень. "Інфо-Бухгалтер" дає можливість просто і наочно розв’язувати такі завдання. Для цього можна ефективно використовувати спеціальний інструмент Графики (меню Отчеты). Тут ви зможете застосувати готовий набір графіків і діаграм, що аналізують різні напрями обліку: витрати, податки, реалізацію. Щоб створити власну аналітичну базу, можна створювати графіки самостійно. Для цього є зручний механізм, у якому задається період, ступінь деталізації, аналізовані дані (меню Установка/График). Усі графічні дані автоматично актуалізуються.

Бухгалтерський калькулятор

Це ще одна приємна новинка, що полегшить роботу бухгалтера. На доповнення до стандартних функцій у ньому зручно реалізовані підказки, в окремих вікнах висвітлюється вміст пам’яті і буфера обміну. Для перевірки зроблених обчислень у верхній частині калькулятора виходить перфострічка.

Скільки коштує це "просто"

"Інфо-Бухгалтер 8.3" - локальна версія для Windows - обійдеться в 1122 грн. На програму й електронний ключ надається 12-місячна гарантія. Можна розширити можливості програми, придбавши додаткові блоки "Кафе, бар, ресторан", "Фінансовий аналіз", "Виробництво" й інші.

З питань придбання звертайтеся:

Компанія "АЛД"
м. Київ, вул. Димитрова, 5(044) 220-74-49, 227-40-19
[email protected]
http://users.і.kіev.ua/~ald


Це важливо!

Створені в програмі "Інфо-Бухгалтер" дані можна зберегти на одній дискеті.

Розмістивши на ній файл із розширенням .shp, ви зможете зберегти план рахунків, вихідні залишки і журнал обсягом у кілька сотень тисяч господарських операцій.


Переваги "Інфо-Бухгалтера"

Максимальна автоматизація роботи бухгалтера.

Зручність використання, простота освоєння і надійність роботи.

Можливість ведення бухобліку кількох підприємств.

Можливість внесення змін "заднім числом".

Легкість настроювання на особливості бухгалтерського обліку.

Висока швидкість обробки даних.

Вбудований компілятор звітних форм і калькулятор.

Наступна стаття:  На початок статті Фокуси з розрізанням Частковий перегляд статті (тільки початок)
Прикладні програми
Обмін інформацією - найважливіша складова в діяльності як підприємства, так і в комп’ютерному житті звичайного "юзера". Передавання електронної інформації, через її особливості, часто обмежується можливістю носіїв, а іноді стає майже неможливою....

В рубриці: 


Як уникнути фінансових проблем у будівництві Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 11 (12.3.2012) :: Не «1С»-ОМ єдиним
За допомогою тандема «1С:Бухгалтерія для України» та кошторисного програмного комплексу АВК...

Звіт, що включає все Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 42 (17.10.2011) :: Не «1С»-ОМ єдиним
Модуль консолідації у системі управління «Парус-Підприємство»...

0.009043