(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...
Все семинары ...
(полный план-график)

 : загальний по сайтуКурсы валют на PROext

Автоматично з Дт-Кт № 37 (10.9.2007)
Прикладні програми

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Піратство — мінус, «Дебет плюс»

Комп’ютер бухгалтера потребує наявності кількох компонентів. По-перше, це — операційна система, по-друге — пакет офісних програм, як правило, до нього входять текстовий редактор і редактор електронних таблиць, по-третє — бухгалтерська програма разом із базою даних. Цей список можна продовжити, додавши до нього програму «клієнт-банк», програму доступу в Інтернет. Таке ліцензійне програмне забезпечення коштує недешево. А працювати зі зламаними програмами — небезпечно. На щастя, можна істотно скоротити витрати на бухгалтерію, використовуючи безкоштовне ПЗ.

Фірма «Дебет плюс» пропонує бухгалтерський комп’ютер з повним комплектом заздалегідь встановленого безкоштовного та вільно розповсюджуваного ПЗ, у складі якого:

операційна система Linux, інтерфейс якої подібний до MS Windows і навіть дещо зручніший. ОС Linux може бути русифікована або українізована. До речі, найширші можливості вибору різних програм, необхідних у бухгалтерії, є саме для безкоштовних операційних систем;

офісний пакет OpenOffice включає безкоштовні аналоги програм MS Word і MS Excel, що підтримують популярні формати *.doc і *xls відповідно. Використовуючи у своїй роботі OpenOffice, ви практично не відчуєте істотної різниці ні у функціональних можливостях пакета, ні у підтримці документів, створених в MS Office, ні у надійності його роботи. Пакет OpenOffice вирішує практично всі потрібні бухгалтерові завдання нітрохи не гірше, ніж MS Office, і до того ж безкоштовно;

бухгалтерська система «Дебет плюс V12». Працює як у Windows, так і в Linux. При цьому не потрібна однорідність платформи. Унікальність програми у тому, що частина комп’ютерів може працювати під Windows, останні — у Linux. Крім того, є безкоштовна версія системи «Дебет плюс V12», яка використовує СУБД MYSQL або СУБД Derby.

Автоматизуючи роботу бухгалтерії за допомогою такого комп’ютерного набору, ви заощадите не менше 3500 грн. До того ж з таким ПК ви забудете про проблему використання неліцензійного ПЗ, а перевірка порушен­ня авторських прав не викличе нервового дрожу.

Купи бухгалтерський комп’ютер і отримаєш набір безкоштовних програм

Бухгалтерський комп’ютер від фірми «Дебет плюс» із заздалегідь встановленим набором безкоштовного програмного забезпечення:

  • операційна система Linux;
  • офісний пакет OpenOffice;
  • бухгалтерська система «ДЕБЕТ Плюс v12»;

Усе задоволення коштує близько 2700 грн.Наступна стаття:  На початок статті В одного комп’ютера сім «няньок» Частковий перегляд статті (тільки початок)
Корисні поради
Комп’ютер названо персональним, тому що передбачалося, що на ньому працюватиме лише один користувач. Але практика вводить свої корективи в цю ідею. Трап­ляються ситуації, коли на одному ПК треба виконувати роботу одним користувачем, але водночас не...

В рубриці: 


Один захист для всіх Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 11 (12.3.2012) :: Прикладні програми
Використовувати у своєму житті декілька цифрових персональних пристроїв стало у наш час так само природно, як мати у шафі декілька суконь. Настільний комп’ютер та ноутбук, смартфон та планшетний ПК — таким набором девайсів навіть в одного користувача навр...

Захист запобігає загрозам Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 50 (12.12.2011) :: Прикладні програми
Безпеку компанії забезпечить Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows...

0.010857