Зателефонуйте нам
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Чергові семінари,
тренінги, вебінары ...

Більше семінарів ...

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Автоматично з Дт-Кт № 37 (15.9.2008)
Твої електронні обладунки

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Комп’ютер з попередньо встановленою «1С»

На практиці реалізувати принцип «купити і забути» — мрія будь-якого споживача, який хоче позбавити себе проблем, пов’язаних з експлуатацією придбаного товару, в т.ч. і комп’ютера з програмним забезпеченням. Для бухгалтера найскладнішою є проблема вибору, купівлі, встановлення та підготовки до роботи облікової програми. А чи не можна її уникнути?

Якщо ви віддали перевагу програмним продуктам фірми 1С, то це завдання цілком до снаги. Тепер з’явилася можливість купувати готовий до роботи комп’ютер зі встановленою на ньому програмою для бухгалтерського та податкового обліку нового покоління — «1С:Бухгалтерія 8 для України». Фірма «1С» почала поставку OEM-продуктів на основі програми «1С:Бухгалтерія 8 для України. Базова версія», які використовуються у комп’ютерній системі:

 • у вигляді попередньо встановленої програми;
 • у вигляді додатка до комп’ютера.

Їх особливість у тому, що програму «1C:Бухгалтерія 8 для України OEM» можна придбати лише разом із комп’ютером.

Увага! Без комп’ютера цю саму базову версію програми «1С:Бухгалтерія 8 для України» можна придбати за роздрібною ціною 540 грн.

«1С» і комп’ютер зв’язані однією ниткою

Як уже було сказано, одна з істотних відмінностей ОЕМ-версії програми «1С:Бухгалтерія 8 для України» від «коробкового» продукту — її прив’язка до комп’ютера, на якому програму інстальовано. Зазвичай для захисту від несанкціонованого використання «1С:Підприємства» застосовується захисний комплекс, до складу якого входить апаратний ключ. Він під’єднується до порту принтера комп’ютера.

Щоб програму «1С» запустити на конкретному комп’ютері, ключ повинен бути під’єднаний до порту принтера цього ПК. Такий захист не лише допомагає уникнути неліцензованого використання програми на іншому комп’ютері (наприклад за допомогою перезапису), а й за бажання дозволяє законному власникові програми перевстановити її на інший ПК.

«1C:Бухгалтерія 8 для України OEM»

додаток до ПК, до складу якого входить:

 • дистрибутив програми «1С:Бухгалтерія 8 для України. Базова версія» на компакт-диску;
 • книги документації «Керівництво користувача базової версії» і «1С:Бухгалтерія 8 для України. Керівництво по веденню обліку»;
 • буклет «1С:Бухгалтерія 8. Базова версія. Встановлення, запуск, отримання ліцензії»;
 • ліцензійна угода та реєстраційна анкета;
 • конверт з PIN-кодом для отримання електронної ліцензії на використання програми;
 • поштовий конверт «1С» для надіслання реєстраційної анкети.

А ось ситуація з перевстановленням ОЕМ-версії на інший комп’ютер інша. Якщо на комп’ютері встановлено ОЕМ-версію, вільний вибір користувачем апаратного притулку для «1С:Бухгалтерія 8 для України» буде обмежено. Це пов’язано насамперед з програмною системою ліцензування, що використовується в ОЕМ-версії.

У базовій версії застосовується так зване електронне ліцензування програми, яке й забезпечує її «прив’язку» до конкретного комп’ютера. Тому, звичайно, ключ апаратного захисту для цієї версії не поставляється — він просто не потрібен. Функція захисту виконується програмним способом. Кожен комплект програми поставляється з унікальним PIN-кодом, який можна прочитати, лише відкривши конверт, в якому він є.

Для запуску і роботи програми слід отримати електронну ліцензію. При першому запуску програми «1С:Бухгалтерія 8 для України. Базова версія» на комп’ютері формується код комп’ютера, який треба разом із PIN-кодом повідомити у Центр ліцензування фірми «1С» (електронною поштою або по телефону). На підставі PIN-коду і коду комп’ютера, на якому передбачається використовувати програму, Центр ліцензування формує електронну ліцензію — код прив’язки до конкретного комп’ютера. Процедура отримання ліцензії може бути виконана автоматично, якщо ваш комп’ютер під час першого запуску буде підключено до Інтернету.

Компанія «1С» дає можливість власникові ОЕМ-версії у разі зміни конфігурації комп’ютера або його заміни пройти повторне електронне ліцензування, але не більше 2-х разів. Ці резервні ліцензії отримають тільки зареєстровані користувачі програми.

Про бухгалтера вже подбали

Для бухгалтера, особливо малого підприємства, або приватного підприємця вибір, придбання, встановлення та підготовка до роботи облікової програми — досить складні проблеми. А так хотілося б їх уникнути!

Виявляється, вирішення цих проблем уже є. Компанія DiaWest (департамент системної інтеграції) пропонує фахівцям комп’ютери, які не лише озброять найсучаснішими технікою і програмним забезпеченням, а й позбавлять необхідності підготувати все це до роботи. Комп’ютер DiaWest BASE Pro IW з попередньо встановленою операційною системою MS Windows XP HE, офісним пакетом програм MS Office 2007, «антивірусною програмою Касперського» та програмою для ведення бухобліку «1С:Бухгалтерія 8.0 для України. Базова версія» — це готовий інструмент для обліку. Вмикай і працюй! Які переваги ви отримаєте, придбавши такий комп’ютер від компанії DiaWest?

Бухгалтерія вигідніша з комп’ютером DiaWest

Комп’ютер і програми окремо
Комп’ютер з попередньо встановленим ПЗ
Продукт і послуги
ціна
Продукт і послуги
ціна
Комп’ютер DiaWest BASE Pro IW + «MS Windows XP Home Edition» + «Антивірус Касперського ОЕМ»

+ «Попередньо встановлений пакет MS Office 2007 з демонстраційним періодом 90 днів»

2 975 грн
Комп’ютер DiaWest BASE Pro IW

+ «MS Windows XP Home Edition»

+ «Антивірус Касперського»

+ «Попередньо встановлений пакет MS Office 2007 з демонстраційним періодом 90 днів»

+ «1C:Бухгалтерія 8.0 для України. Базова версія OEM»

3100 грн
«1C:Бухгалтерія 8.0 для України. Базова версія»
540 грн
Встановлення «1С» фахівцями компанії DiaWest в офісі клієнта
288 грн
Разом:
3803 грн
Разом:
3100 грн

По-перше, ви стаєте власником офісного рішення, в якому все включено і налаштовано на виконання функцій бухгалтера. Адже новостворене підприємство не має, як правило, ні свого системного адміністратора, ні програміста, який уміє встановити облікову програму. А тут — готове рішення, що не потребує додаткових налаштувань.

По-друге, вартість програмних продуктів вже включено до вартості комп’ютера, тому ви не платите окремо за попередньо встановлену базову версію «1С:Бухгалтерія 8.0 для України», за встановлення цієї програми і виклик фахівця та не витрачаєте часу на пошук іншої компанії, яка встановить програмне забезпечення. Оцініть економічну вигоду придбання програми «1С:Бухгалтерія 8.0 для України. Базова версія» разом із комп’ютером.

Як бачите, відчутна економія коштів — понад 700 гривень. При цьому, ставши власником базової версії «1С:Бухгалтерія 8.0 для України», ви у будь-який час зможете зробити апгрейд і перейти на більш функціональну версію «1С:Бухгалтерія 8.0 для України. Проф» або інші програми 8-ї платформи. При переході з базової версії «1С:Бухгалтерії 8 для України» на версію ПРОФ накопичені у базовій версії облікові дані повністю зберігаються. При переході на інші продукти автоматичне перенесення даних не здійснюється. Проте вам достатньо буде просто звернутися до Департаменту системної інтеграції компанії DiaWest, і його фахівці допоможуть перенести дані зі старої версії на нову, а також провести всі необхідні налаштування.

Увага! Базова версія може працювати лише в однокористувацькому режимі, тому для неї не можуть використовуватися додаткові ліцензії для розширення кількості робочих місць, а також ліцензія на сервер «1С:Підприємства 8».

Відмінності «1С:Бухгалтерії 8 для України»базової версії від версії ПРОФ:

 • не підтримується ведення обліку кількох фірм в одній базі;
 • з однією інформаційною базою може працювати лише один користувач;
 • не підтримується зміна конфігурації;
 • можна використовувати лише типову конфігурацію і встановлювати її оновлення;
 • не підтримується робота у клієнт-серверному варіанті;
 • не підтримується робота розподілених інформаційних баз;
 • не підтримуються СОМ-з’єднання і Automation-сервер*.

*Automation-сервер — програма для управління програмою «1С:Підприємство 8» з іншої програми. При роботі запускається повноцінна програма «1С:Підприємство 8».

COM-з’єднання — призначення подібне до Automation-сервера, але в цьому разі при роботі запускається відносно невеликий внутрішньопроцесний COM-сервер.

По-третє, купуючи комп’ютер у спеціалізованій компанії DiaWest, з 14-річним досвідом роботи на ринку інформаційних технологій, яка має статус партнера-франчайзі фірми «1С», ви отримуєте надійну техніку, яка пройшла багатогодинний цикл тестування, а програмні продукти були встановлені сертифікованими інженерами, що гарантує стабільність роботи.

До речі, фахівці компанії DiaWest здійснюють отримання електронної ліцензії і прив’язку її до комп’ютера у момент встановлення і тестування програми. Тож від вас не вимагається жодних додаткових дій, можете відразу вмикати комп’ютер і працювати!

Власник бухгалтерського комп’ютера DiaWest з попередньо встановленою програмою «1С:Бухгалтерія 8.0 для України. Базова версія» отримує змогу пройти 30-годинний курс навчання у навчальному центрі Департаменту Системної Інтеграції компанії DiaWest зі знижкою 10%.

Схема переходу з базової версії на професійну «1С:Бухгалтерія 8.0 для України»

Здаєте «1C:Бухгалтерія 8.0 для України. Базова версія OEM» -540 грн
Отримуєте «1С: Бухгалтерія 8.0 для України. Проф» 1944 грн
Доплачуєте 27 грн
Всього до оплати: 1431 грн

Для користувача комп’ютера DiaWest з попередньо встановленою програмою «1С» забезпечено повну сервісну підтримку. Ви отримуєте, так би мовити, одну «точку входу» — безкоштовний доступ до «гарячої лінії підтримки», де сертифіковані фахівці допоможуть вирішити найскладніші проблеми з використання комп’ютера і встановлених на ньому програм.

Погодьтеся, техніка, придбана у великій компанії з більш ніж 70-а магазинами по всій країні, — це запорука того, що практично в будь-якій точці України її користувач отримає кваліфіковану допомогу фахівців компанії.

Програми, на які можна перейти з базової версії «1С:Бухгалтерія 8 для України»

Програмний продукт
Код
1С:Бухгалтерія 8 для України
4601546045348
1С:Бухгалтерія 8 для України. Комплект на 5 користувачів
4601546045362
1С:Підприємство 8. Комплект прикладних рішень на 5 користувачів для України
4601546047502
1С:Підприємство 8. Управління Торговим Підприємством для України
4601546042859
1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України
4601546045379
1С:Пiдприємство 8. Управління виробничим підприємством для України для 10 користувачів + клієнт-сервер
4601546045386

Наступна стаття:  На початок статті Де зберігається ваше листування? Частковий перегляд статті (тільки початок)
Корисні поради
Електронна пошта стала незамінним інструментом для контактів із зовнішнім світом. Але поряд зі зручностями, які вона вносить до роботи, електронна пошта може стати об’єктом серйозних неприємностей у комп’ютері.
Що й казати, електронне листування стає.....

В рубриці: 


Новини-новости-news Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 07 (16.2.2009) :: Твої електронні обладунки
Роздріб для України — це те, що потрібно нині...

Сервер порятує бухгалтерський облік Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 07 (16.2.2009) :: Твої електронні обладунки
Чи цікавилися ви, наскільки захищений ваш бізнес в епоху цифрових технологій? Чим загрожує вам втрата бази даних оперативного та бухгалтерського обліку? Наскільки важливими є для вас документи, робочі проекти й інша інформація, з якою щодня працюєте? Чи.....

0.007126