(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...
Все семинары ...
(полный план-график)

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Автоматично з Дт-Кт № 37 (15.9.2008)
Корисні поради

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Де зберігається ваше листування?

Електронна пошта стала незамінним інструментом для контактів із зовнішнім світом. Але поряд зі зручностями, які вона вносить до роботи, електронна пошта може стати об’єктом серйозних неприємностей у комп’ютері.

Що й казати, електронне листування стає дедалі популярнішим, навіть бухгалтерські звіти можна вже надсилати Інтернетом. А скільки щодня надходить різної інформації на вашу поштову скриньку! Тут і корисне листування, і докучливий численний спам. Усе це автоматично зберігається у вашій поштовій скриньці, накопичуючи деколи величезні обсяги даних. Вони не надто турбують вас. Щоправда, стає помітним зниження продуктивності комп’ютера, з’являються дивні «зависання», коли раптом комп’ютер повністю відмовляється працювати. А причина банальна — немає місця на жорсткому диску через переповнену поштову скриньку.

Вирішити таку проблему нескладно. Просто треба регулярно архівувати всю пошту. Для цього в арсеналі MS Outlook є зручний засіб архівації AutoArchive.

Налаштуйте автоматичну архівацію під свої потреби. У вікні Параметры (меню Сервис) на закладці Дополнительно натисніть кнопку Автоархивация. У вікні, що відкрилося, встановіть потрібні вам опції.

Залежно від інтенсивності електронного листування та обсягів вкладень у вихідну та вхідну кореспонденцію виберіть період запуску процедури автоархівації (у днях). Якщо ви хочете контролювати початок процесу, а за потреби навіть відмовитися від нього, увімкніть опцію Запрос перед архивацией. Тоді архівація не почнеться без вашої додаткової команди.

Щоб отримати доступ до додаткових налаштувань, увімкніть опцію Архивировать или удалять старые элементы. Тут ви можете вказати, якої давності кореспонденцію відправляти в архів (поле Удалять элементы старше). Якщо ви таку кореспонденцію взагалі не хочете зберігати, увімкніть опцію Удалять старые элементы навсегда.

А зараз зверніть увагу на поле Перемещать старые элементы в папку. За умовчанням у вас буде вказано шлях до стандартної папки на диску C:, де і створюється файл archive.pst, який буде сховищем архіву. Можна просто підтвердити цей вибір, але ми рекомендуємо зробити інакше.

Річ у тім, що при виникненні аварійних ситуацій нерідко доводиться встановлювати заново й операційну систему, і MS Outlook. Під час цієї процедури втрата такої важливої інформації, як листування, цілком ймовірна (забули попередньо скопіювати файл archive.pst на інший носій). Тому краще розмістити цей файл на іншому логічному диску вашого ПК.

Для цього заздалегідь створіть на іншому логічному диску, на якому не встановлено операційну систему, окрему папку (наприклад Архивные копии). Натисніть кнопку Обзор і відкрийте створену папку. У ній вже автоматично буде вписано ім’я файла archive — місце для архіву готове. Тепер можете бути спокійні: MS Outlook сам простежить, коли треба заархівувати ваші листи, і збереже їх у надійному місці.Наступна стаття:  На початок статті Усі дані про фірму та її партнерів Частковий перегляд статті (тільки початок)
Інтернет для бухгалтера
Навіть для досвідченого бізнесмена реєстрація підприємства — вельми копіткий етап. Помилки у підготовці документів можуть дорого коштувати. Коли підприємство вже працює і з’являються ділові партнери, виникають труднощі іншого характеру. Як не дивно, ключ....

В рубриці: 


Як законно перетворити контрафакт на легальний продукт Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 46 (14.11.2011) :: Корисні поради
На будь-якому підприємстві, навіть найменшому, широко використовуються програмні продукти, що допомагають провадити бізнес. Але далеко не на всіх підприємствах, навіть найбільших, на користувацьких комп’ютерах стоїть ліцензійне ПЗ. Ми не будемо...

Для чого бухгалтеру ІТС? Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 47 (22.11.2010) :: Корисні поради
Проект під добре знайомою бухгалтерам назвою-абревіатурою ІТС (інформаційно-технологічний супровід) цього року відзначив своє 11-ліття. Кількість його постійних передплатників сьогодні становить 10000. Що ж ІТС дає бухгалтерові?...

0.0075