(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...

Все семинары ...
(полный план-график)

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Автоматично з Дт-Кт № 47 (24.11.2008)
Твої електронні обладунки

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Незамінний друг і... ворог

Що може бути зручнішим для перенесення даних, ніж флешка? І обсяги для зберігання інформації величезні, і розміри маленькі. Але саме цей корисний пристрій нерідко стає винуватцем серйозних проблем у користувача. Як показала практика, найбільше вірусів до комп’ютера потрапляє саме з флешок.

Користуватися флешкою просто — вставив у порт USB і можна записувати або стягувати з неї інформацію, як зі звичайного диска ПК.

Швидкий доступ до великого сховища

Щоправда, за умовчанням кожного разу вам треба буде вибирати, яка дія має виконуватися із вмістом флешки. Проте операційна система Windows може за вас робити вибір і замість вікна автозапуску відразу відкривати вікно з потрібним вмістом флеш-пам’яті і навіть запускати програму для обробки вибраних файлів.

Щоб позбутися надокучливого вікна з автозапуском, вставте флешку в порт USB і при його появі натисніть кнопку Отмена. У вікні Мой компьютер клацніть правою кнопкою мишки на значок флешки [наприклад Съемный диск (J:)] і виберіть у контекстному меню Свойства. На закладці Автозапуск виберіть тип вмісту флешки, який повинен бути автоматично знайдений на ній, а потім — дія, яку слід виконати з вибраним вмістом флешки. Наприклад, якщо ви хочете, щоб запускався Провідник і показував усі файли, записані на флешці, виберіть Смешанное содержимое і дію — Открыть папку.

Натисніть кнопку Применить, а відтак ОК, і налаштування закінчено. Безпечно витягайте флешку. При наступному під’єднанні автоматично відкриватиметься її вміст.

Коли доступність шкодить

Усе це дуже зручно і надійно, доки ви впевнені у вмісті флешки. А якщо у ваш комп’ютер буде вставлена флешка з файлом, зараженим вірусом?

Саме здатність флешки автоматично запускати у Windows XP різні програми відкриває основний канал зараження комп’ютера небезпечними вірусами. Щоб перекрити його, слід відключити автозапуск флешки у Windows XP. Зробити це можна лише у реєстрі.

Щоб отримати доступ до нього, відкрийте вікно Выполнить (кнопка Пуск) і введіть у командний рядок regedit. У гілці HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer відкрийте групу Explorer. У правій частині вікна побачите таблицю ключів. Двічі клацніть по ключу NoDriveTypeAutoRun. Відкриється вікно Смена параметра DWORD, в якому треба встановити значення ff. Після цього перезавантажте ПК, і флешка перестане автоматично запускатися.Наступна стаття:  На початок статті Вигідна позика чи збиток Частковий перегляд статті (тільки початок)
Корисні поради
Нині навряд чи можна розраховувати на отримання кредиту в банку. Тим більше малим фірмам та приватним підприємцям. У таких ситуаціях, мабуть, єдиний варіант отримати фінансування на розвиток бізнесу — взаємне кредитування самих підприємців. Як оцінити,...

В рубриці: 


Новини-новости-news Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 07 (16.2.2009) :: Твої електронні обладунки
Роздріб для України — це те, що потрібно нині...

Сервер порятує бухгалтерський облік Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 07 (16.2.2009) :: Твої електронні обладунки
Чи цікавилися ви, наскільки захищений ваш бізнес в епоху цифрових технологій? Чим загрожує вам втрата бази даних оперативного та бухгалтерського обліку? Наскільки важливими є для вас документи, робочі проекти й інша інформація, з якою щодня працюєте? Чи.....

0.006477