(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...

Все семинары ...
(полный план-график)

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Автоматично з Дт-Кт № 07 (16.2.2009)
Твої електронні обладунки

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Новини-новости-news

Роздріб для України — це те, що потрібно нині

Компанія «1С» оперативно відреагувала на вимогу часу і випустила новий програмний продукт — «1С:Роздріб 8 для України». До його складу входять платформа «1С:Підприємство 8» і конфігурація «Роздріб для України», розроблені компанією «АБІ Україна» (м. Київ). Програма автоматизує бізнес-процеси магазинів, у т. ч. облік товарних запасів на складах магазинів і коштів у касах. «1С:Роздріб 8 для України» підтримує роботу більшості видів торгового обладнання.

Програма підтримує роботу в режимі розподілених інформаційних баз (РІБ) з розподілом документообігу за магазинами і може консолідувати інформацію щодо всіх магазинів мережі у головному вузлі РІБ. У програмі реалізовано багатофірмовий облік, де кожен торговий зал може бути віднесений до певної організації. При цьому використовуються як загальна, так і спрощена система оподаткування. «1С:Роздріб 8 для України» підтримує ордерні схеми переміщення, реалізації та надходження товарів на склади магазину.

В «1С:Роздріб 8 для України» з метою спрощення не ведеться облік за характеристиками і серіями номенклатури. У разі потреби цей облік пропонується вести у конфігурації «Управління торгівлею для України». При цьому забезпечується коректна робота обміну даними між програмами.

Користувачі «1С:Торгівля і Склад» можуть придбати «1С:Роздріб 8 для України» на умовах апгрейду за схемою: ціна апгрейду розраховується як різниця цін продукту, що придбавається і здається, плюс 27 гривень, але не менше половини вартості продукту, що здається.Наступна стаття:  На початок статті Центр антикризового управління Частковий перегляд статті (тільки початок)
Вікно у світ «1С»
Комплект рішень у програмі «1С:Бухгалтерія 8.0 для України»...

В рубриці: 


Сервер порятує бухгалтерський облік Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 07 (16.2.2009) :: Твої електронні обладунки
Чи цікавилися ви, наскільки захищений ваш бізнес в епоху цифрових технологій? Чим загрожує вам втрата бази даних оперативного та бухгалтерського обліку? Наскільки важливими є для вас документи, робочі проекти й інша інформація, з якою щодня працюєте? Чи.....

Незамінний друг і... ворог Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 47 (24.11.2008) :: Твої електронні обладунки
Що може бути зручнішим для перенесення даних, ніж флешка? І обсяги для зберігання інформації величезні, і розміри маленькі. Але саме цей корисний пристрій нерідко стає винуватцем серйозних проблем у користувача. Як показала практика, найбільше вірусів до....

0.006887