(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...
Все семинары ...
(полный план-график)

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Автоматично з Дт-Кт № 46 (14.11.2011)
Інтернет для бухгалтера

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Онлайн-бухгалтерія для великих та малих, досвідчених та початківців

За допомогою унікального веб-сервісу iFin

Розвиток інтернет-технологій породжуєнові інноваційні рішення. Ще недавно бухгалтерія була відокремленоюкастовою сферою, секрети якої були доступні далеко не всім. Тепер «таємниці» бухгалтерського та податкового обліку розкритоі ними можуть скористатися не лише спеціально підготовлені фахівці.

Ведення облікової рутини, постійнийконтроль фінансового становища фірми, відстеження взаєморозрахунківіз контрагентами, максимально проста процедура здавання звітності — саме такі завдання вирішуються за допомогою сучасних веб-сервісів.Більшість із них націлені на надання послуг тим керівникам тавласникам підприємств, які воліють самостійно вести бухгалтерськийоблік своєї компанії.

Онлайн-бухгалтерія iFin — це універсальнийінноваційний продукт, розроблений професіоналами в галузі новихтехнологій та бухгалтерії. Він дозволяє в одному середовищі вестибухгалтерський та податковий облік, формувати всю необхідну звітність,документально супроводжувати всі торгові та фінансові операції,аналізувати результати діяльності для підприємців різної формивласності та різного оподаткування. Робота з сервісом відбуваєтьсявіддалено та цілодобово. Вона не потребує високопродуктивних характеристиккомп’ютера — потрібне лише підключення до Iнтернету. При цьомуможна використовувати будь-яку операційну систему та будь-якийпопулярний браузер.

Чи можна довіряти свою бухгалтерію Iнтернету?

Ви, напевно, переконані, що збереженістьта безпека даних, тим більше бухгалтерських, надійніше забезпечуєтьсяна персональному комп’ютері. I матимете рацію, але тільки почасти.Така гарантія можлива при виконанні багатьох умов, основні з яких:забезпечення захисту від крадіжки даних, використання системишифрування, антивірусного захисту.

Власне безпека — це основа інтернет-сервісу,метою якого є ведення обліку. Ось чому найважливішою перевагоюонлайн-бухгалтерії iFin є високий рівень безпеки ведення обліку.Обробка даних у рамках проекту iFin, їх зберігання здійснюютьсяна базі Windows Azure — нової платформи Microsoft. Робота з сервісомiFin відбувається віддалено, а вся ваша база даних — на гарантованозахищеному сервері. Навіть працюючи зі своєю бухгалтерією у метрочи кав’ярні, ви можете бути певні, що інформація залишиться конфіденційною,тому що на сервері використовується спеціальний механізм шифруванняі ваші дані шифруються безпосередньо під час їх передачі від веб-браузерадо сервера.

Конфіденційність даних регламентованавнутрішньою політикою iFin — доступ до даних має тільки користувачсистеми. Завдяки співпраці iFin і Microsoft усі сервіси онлайн-бухгалтеріїбудуть переведені на платформу Windows Azure. Це повністю убезпечитьдані користувачів та забезпечить високу швидкість роботи електронногобухгалтера.

Ведення бухгалтерії ще ніколи не було такимлегким

Для роботи з онлайн-бухгалтерією iFinне потрібно спеціального навчання — система створена максимальнозрозумілою навіть для початківця-користувача ПК. Не треба володітиспеціальними знаннями також у галузі бухгалтерії і документообігу — достатньо отримати доступ до системи iFin і почати працювати.Після авторизації користувач автоматично переходить на сторінкуосновного розділу системи.

У розділі Бізнес відображаєтьсяінформація за рахунками, тут же і кнопки для швидкого виконанняповсякденних дій — створення рахунків, контрагентів, додаваннятоварів та послуг. У ньому всі фінансові документи, звіти і прогнозизавжди у вас під рукою. За допомогою онлайн-бухгалтерії iFin вибудете завжди у курсі всіх новин та змін у законодавстві — iFinзавжди підкаже, що, куди і коли потрібно здати.

Після того як отримано доступ до системи,перше, що потрібно зробити, — це внести свої дані.

Розділ Реквізити містить необхіднуінформацію про вашу фірму або декілька фірм (у цьому разі можнавибрати необхідний профіль). У розділі можна редагувати, додаватиі змінювати дані, які беруть участь у створенні документів. Післяцього можна розпочинати роботу з документами у системі, яка маєдекілька розділів, що забезпечують бухгалтера необхідним для роботифункціоналом.

У розділі Документи система автоматичноформує всі необхідні документи на підставі введення простих даних.Усі документи, створені у iFin, повністю відповідають законодавствуУкраїни та містять всі необхідні реквізити. Не потрібно бути фахівцем,щоб створити будь-який документ — iFin зробить це за вас. Якщослід внести додаткові дані, спливе підказка, яка зазначає, щоі як робити.

Цей розділ складається з декількохпідрозділів: Рахунки, Акти виконанихробіт, Видатковінакладні, Податковінакладні та Довіреності.

Підрозділ Рахунки — ключовийу розділі. Тут ви зможете виставляти рахунки своїм клієнтам, надсилатиїх електронною поштою і контролювати своєчасність та акуратністьсплати.

Виставляння рахунка у системі iFinзайме менше хвилини — вам потрібно буде заповнити лише декількаполів. Процедура додавання позиції у рахунку автоматизована, івам достатньо ввести перші декілька символів, щоб вибрати з наданогосписку потрібний варіант. Якщо такої позиції немає, то її можнадодати відразу ж зі сторінки рахунка.

Алгоритм дій зі створення й управліннярахунками інтуїтивно простий. У системі ви зможете створювати,сплачувати, роздруковувати рахунки відразу для декількох контрагентів.Програма автоматично визначає платника ПДВ та заповнює відповідніполя у документі. Коректність створеного документа можна перевіритиу вікні передогляду і за потреби внести зміни, стягнувши документсобі на комп’ютер. Для зберігання готового документа можна вибратипотрібний формат. Рахунок, що має статус «сплачений»,і документи, введені на його підставі, враховуватимуться під часформування звітності.

Для досвідченіших бухгалтерів передбаченоможливість редагувати документи, у разі якщо їм не підходить заданасистемою дата або якщо документи треба зробити заднім числом.

Розділ Номенклатура містить списокусіх ваших товарів та послуг. Наявність на складі кожної позиціїтовару автоматично відстежується та враховується при створеннідокументів. Ви легко зможете контролювати розбиття товарів закількістю.

У розділі Працівники ведетьсяоблік працівників компанії із зазначенням дати прийняття (звільнення),організації, посадового окладу.

Увага!

Підтримка всіх форм власності і видів оподаткування у системі iFin буде запроваджена до кінця 2011 року.

У розділі Контрагенти зберігаєтьсяінформація про всіх ваших покупців і постачальників. Не потрібнопам’ятати всіх клієнтів та їхні реквізити! Програма iFin у будь-якиймомент покаже весь список ваших контрагентів та автоматично заповнитьу документах всі необхідні поля. Тут же можна переглянути всюісторію роботи з покупцями або постачальниками (рахунки, оборотитощо). Система iFin оперативно дасть відповідь на питання, якийдохід приніс вам той чи інший клієнт або яку заборгованість вінмає.

Розділ Звіти включає всізвіти: поточні, майбутні та здані (до архіву). Кожен звіт маєстатус («зданий», «не зданий»), який відстежуєтьсяінтегрованим до системи модулем онлайнового здавання звітності.Система дозволяє змінювати статус уручну.

Стартує веб-сервіс iFIN

Отримайте доступ до онлайн-бухгалтерії першими!

Придбаваючи абонемент iFin заздалегідь, ви отримуєте можливість доступу до системи онлайн-бухгалтерії із підтримкою компанії потрібного вам виду власності за ціною, набагато нижчою від ринкової, — 69 грн на місяць!

Передпродажний абонемент може бути активований до 1 березня 2012 року.

Звіти потрібні насамперед тим, хтохоче контролювати свій бізнес. У системі iFin ви зможете не лишемаксимально зручно створювати, зберігати свої місячні, квартальніта річні звіти, а й здавати електронні звіти до держорганів простозі середовища, де вони були сформовані.

Уся звітність, яку повинен здаватипрацедавець, формується у системі автоматично, без додатковихзусиль бухгалтера. Після перевірки підготовлений звіт ви зможетеабо роздрукувати (якщо волієте здавати його самостійно), або зберегти,або відразу ж надіслати до всіх необхідних інстанцій. Для цьоговам додатково знадобиться ЕЦП, який компанія iFin може надати.

Нарахування податків та внесків назарплату — рутинне завдання. У системі iFin достатньо лише вказатизарплату — і всі нарахування будуть зроблені автоматично. Залишитьсятільки сплатити платіжні доручення, які система також сформуєсама.

За своєчасністю здавання звітів простежитьКалендар бухгалтера — вбудований інструмент для повідомлень тапопереджень. Він нагадає про майбутню важливу дату повідомленнямяк у системі, так і на електронну пошту і СМС, а потім чекатимепідтвердження, наприклад, про сплачений рахунок або надісланийзвіт.

Узявши на озброєння систему iFin, ви отримаєте унікальну можливість в онлайні вести все підприємство загалом: і документообіг, і бухгалтерський із податковим облік, створювати звітність та надсилати її за призначенням. I все це в одній системі — iFin!Наступна стаття:  На початок статті Ці складні та корисні векселі Частковий перегляд статті (тільки початок)
Вікно у світ «1С»
Облік векселів у типовому рішенні «Управління виробничим підприємством для України», редакція 1.3.11.5....

В рубриці: 


Небезпечні контакти Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 07 (13.2.2012) :: Інтернет для бухгалтера
Шахрайство в Інтернеті ...

Довірте рутину Інтернету Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 50 (12.12.2011) :: Інтернет для бухгалтера
Бухгалтерські проблеми вирішуємо за допомогою сервісу iFin...

0.01123