(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...

Все семинары ...
(полный план-график)

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Автоматично з Дт-Кт № 11 (12.3.2012)
IT - новини

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

новини-новости-news

Копія документа завжди під рукою

Сканер, який поміститься навіть у дамську сумочку, створено компанією Epson. Компактний, легкий (трохи більше 300 г), портативний сканер Epson WorkForce DS-30 призначений для сканування документів формату А4. Висока якість копії забезпечується автоматичним вирівнюванням сканованого документа. Пристрій може розпізнавати шрифти, що дозволяє потім на комп’ютері редагувати сканований документ. Крім стандартних можливостей, сканер дозволяє, використовуючи «хмарні» технології, передавати оброблений документ електронною поштою.

Три мобільні номери в одному телефоні

Тепер ви можете не носити три телефони у своїй сумочці — новий апарат, розроблений компанією LG Electronics, поєднав у собі можливість телефонувати і приймати повідомлення від трьох мобільних операторів. Новий телефон LG А290 підтримує відразу три SIM-карти. Ви легко і швидко зможете перемикатися з одного оператора на інший, використовуючи зручну кнопку на бічній панелі. Телефон потішить любительок довгих телефонних переговорів — його батарея забезпечує 15 годин роботи у режимі розмови. Ну і, звичайно, телефон має весь набір функцій, властивий сучасним моделям, та вбудований ліхтарик.Наступна стаття:  На початок статті Один захист для всіх Частковий перегляд статті (тільки початок)
Прикладні програми
Використовувати у своєму житті декілька цифрових персональних пристроїв стало у наш час так само природно, як мати у шафі декілька суконь. Настільний комп’ютер та ноутбук, смартфон та планшетний ПК — таким набором девайсів навіть в одного користувача навр...

В рубриці: 


новини-новости-news Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 11 (12.3.2012) :: IT - новини
Електронні гроші в обмін на паперові...

Вчіться правильно управляти малим підприємством Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 07 (13.2.2012) :: IT - новини
Компанія «1С» починає новий курс «Оперативне управління у малому бізнесі з використанням програми «1С:Управління невеликою фірмою 8». Курс розрахований на 3 дні навчання (24 академічні години). Після закінчення курсу учасникам видається свідоцтво фірми...

0.007412