(044) 391-51-92
ru ua

Маєте пропозиції, зауваження чи побажання? Зв’яжіться з редакцією!
Ми неодмінно відповімо. Актуально!
Ближайшие семинары,
тренинги, вебинары ...

Все семинары ...
(полный план-график)

 : загальний
   (по всіх сайтах ДК)


Автоматично з Дт-Кт № 11 (12.3.2012)
Прикладні програми

Увага! Архівна публікація 

 


Ця сторінка містить давню архівну публікацію бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит", яка на даний час ймовірно втратила актуальність і може не відповідати діючим нормам бухгалтерського та податкового обліку.
Для роботи з актуальними матеріалами журналу перейдіть до ONLINE.dtkt.ua

або оберіть потрібний вам разділ ДК-порталу в верхньому рядку навигації.

Один захист для всіх

Використовувати у своєму житті декілька цифрових персональних пристроїв стало у наш час так само природно, як мати у шафі декілька суконь. Настільний комп’ютер та ноутбук, смартфон та планшетний ПК — таким набором девайсів навіть в одного користувача навряд чи можна когось здивувати. Але як їх надійно захистити?

На роботі і вдома зручно користуватися настільним комп’ютером. Завдяки великому екрану та високій продуктивності він дозволяє вирішувати практично будь-які завдання. Ноутбук міцно утвердився в ролі необхідного атрибуту в діловій поїздці, поєднуючи в собі високу потужність та мобільність. Проте здатність підключення до Wi-Fi-з’єднань робить його не дуже надійним.

Останнім часом персональні комп’ютери втратили монополію на зберігання особистих даних. Тепер на смартфонах та планшетах теж можна зберігати великі обсяги конфіденційної інформації. Вони стають безперечними лідерами за популярністю. Поєднуючи у собі компактність і досить широкі функціональні можливості, ці пристрої стали незамінними для ділової людини, для пошуку й отримання інформації в Iнтернеті.

Ці сучасні пристрої не лише значно спрощують та розширюють можливості комунікації, а й створюють загрозу безпеці через їхню здатність підключатися до Iнтернету. Якщо для настільних комп’ютерів та ноутбуків проблема безпеки давно під контролем антивірусних програм, то для смартфонів та планшетів це завдання номер один. Наприклад, завантажуючи з Iнтернету на свій планшет додаток для операційної системи Android, ви не маєте жодної гарантії, що не стягнете і вірус, навіть якщо завантаження відбуватиметься з відомого ресурсу Android Market. Тільки за півтора року з моменту виявлення першого вірусу для ОС Android вже зареєстровано понад 2000 таких шкідливих програм. Аналогічна ситуація і зі смартфонами. Здатність цих міні-комп’ютерів зберігати дані, обмінюватися SMS та здійснювати пошук в Iнтернеті, проводити банківські операції та закупи в Iнтернеті робить їх дуже уразливими для кібератак. Без сумніву, всім цим пристроям потрібен надійний захист.

Передбачливі власники таких пристроїв, звичайно ж, думають про безпеку, придбаваючи і встановлюючи на кожен із них спеціальне захисне рішення. Проте різноманітність пристроїв та встановлених на них операційних систем створює додаткові труднощі, пов’язані і з пошуком необхідних антивірусів, і з їх встановленням.

Kaspersky ONE — універсальний захист для 5 пристроїв

Ви можете вибрати будь-яку комбінацію з 5 пристроїв, які потребують захисту. Наприклад, ви можете захистити 2 ПК, 1 ноутбук, смартфон та планшет або просто 5 ПК.

Якщо, купуючи Kaspersky ONE, ви не маєте 5 пристроїв, але плануєте придбати нові пристрої пізніше, ви також зможете їх захистити. Головне — щоб загальна кількість одночасно захищених пристроїв не перевищувала 5.

Ось чому «Лабораторія Касперського» розробила новий персональний продукт — Kaspersky ONE, в якому реалізовано принцип універсального захисту декількох різних пристроїв. У цьому продукті використовується єдиний код активації для п’яти різних пристроїв на різних операційних системах. Kaspersky ONE — це комплексне рішення і, придбаваючи його, не потрібно купувати окремі ліцензії для захисту всіх пристроїв, що використовуються.

До продукту Kaspersky ONE включено:

  • Kaspersky Internet Security 2012, що забезпечує оптимальний рівень безпеки персональних комп’ютерів та ноутбуків на базі Windows;
  • Kaspersky Tablet Security, що враховує всі особливості та вимоги планшетів на базі Android.
  • Kaspersky Mobile Security 9, призначений для захисту смартфонів на базі Android, Symbian, BlackBerry і Windows Mobile від шкідливого ПЗ, для здійснення низки заходів безпеки, наприклад за допомогою функції Анти-Злодій.
  • Антивірус Касперського 2011 для Mac, що забезпечує надійний захист не лише від загроз, розрахованих на Mac, а й від випадкової передачі проблемних файлів та посилань на комп’ютери Windows.

Головна перевага Kaspersky ONE — «все в одному». Це означає, що користувачеві не потрібно шукати, порівнювати і встановлювати декілька окремих антивірусних програм — захист різних пристроїв та платформ реалізується у межах одного продукту.

Тепер користувач може самостійно вибрати оптимальний набір захищених пристроїв. При встановленні рішення Kaspersky ONE користувач зазначає, які пристрої йому треба захистити. Наприклад, маючи у розпорядженні настільний комп’ютер, ноутбук Windows та смартфон на ОС Android, ви можете додатково до цього набору захистити персональний комп’ютер доньки і недавно куплений для неї планшетний ПК. Ви зможете поділитися захисними можливостями Kaspersky ONE зі своїми друзями, головне — щоб кількість захищених пристроїв не перевищувала 5.
Захист смартфонів та планшетних ПК
Функції, доступні на різних платформах
Symbian
Windows Mobile
Blackberry
Android
Особисті контакти
+
+
+
Анти-Злодій
+
+
+
+
Фільтрація викликів і SMS
+
+
+
+
Шифрування
+
+
Батьківський контроль
+
+
Антивірус і Мережний екран
+
+
+

 

Встановлення продукту абсолютно не є складним: достатньо виконувати нескладні інструкції щодо захисту кожного з пристроїв, розміщені на сайті компанії. Наприклад, щоб встановити Kaspersky ONE на смартфон, потрібно:

1) з 4-х дистрибутивів у межах Kaspersky One вибрати захист для смартфонів (розділ Дистрибутивы продуктов Kaspersky One);

2) на сторінці, що відкрилася, вибрати свою мобільну ОС або модель телефону;

3) дочекатися закінчення стягування дистрибутива та ввести в нього код продукту;

4) і все! Ваш смартфон захищений цілий рік.

Для всіх пристроїв використовується один активаційний код. А через рік для продовження захисту всіх ваших пристроїв вам потрібно буде продовжити тільки одну ліцензію на продукт Kaspersky ONE.

Чи знаєте ви, що...

...смартфонами користуються вже близько 45% українців;

...планшетними ПК — близько 10%, причому за півроку їх кількість зросте до 15%;

...понад 40% користувачів великих міст України мають 2-3 пристрої з виходом в Iнтернет і можливістю зберігати великі обсяги даних.

Наступна стаття:  На початок статті Весняні жнива бухгалтера Частковий перегляд статті (тільки початок)
Вікно у світ «1С»
Закриття періоду в сільському господарстві...

В рубриці: 


Захист запобігає загрозам Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 50 (12.12.2011) :: Прикладні програми
Безпеку компанії забезпечить Kaspersky Endpoint Security 8 для Windows...

Документи під тотальним контролем Частковий перегляд статті (тільки початок)
№ 42 (17.10.2011) :: Прикладні програми
У модулі «Первинні документи» системи «M.E.Doc»...

0.010408